6. aukció
Aggházy Gyula (1850-1919) Fasor
151

Aggházy Gyula (1850-1919)

Fasor

Olaj, vászon, 35,5x59,5 cm
Jelezve balra lent: Aggházy Gy.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft