46. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Faun III., 1868
62

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Faun III., 1868

Olaj, vászon, 52x42 cm
Jelezve jobbra lent: Szinyei
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 50 000 000 Ft

OEUVRE-jegyzék: 59. In: Szinyei Merse Anna: Szinyei Merse Pál élete és művészete. Magyar Nemzeti Galéria-Corvina, Budapest, 1990. AUKCIONÁLVA: •Ernst Múzeum, Budapest, 54. aukció, katalógus: 314/a. PROVENIENCIA: •Grünwald