Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Fehér László: Hídon
11

Fehér László (1953-)

Hídon

Olaj, vászon, 180 x 250 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 2004 XII. 30