7. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Fehér ruhás hölgy
153

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Fehér ruhás hölgy

Olaj, fa, 56x46 cm
Jelezve balra lent: M. de Munkácsy
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

Kiállítva: 1925 Ernst Múzeum: Munkácsy Mihály és Paál László emlékkiállítás 43. tétel: Blumenthal Ferdinand asszony arcképének vázlata, 1891 szignálva, Hubay Jenő tulajdona

46

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Virágcsendélet, 1885

Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft