48. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Fehérruhás nő a parkban, 1916
23

Ziffer Sándor (1880-1962)

Fehérruhás nő a parkban, 1916

Olaj, vászon, 99,5x98,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1916
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft

86

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai táj

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
173

Ziffer Sándor (1880-1962)

Ház alkonyatban

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft