65. aukció (2020. december)
Anna Margit (1913-1991) Fej
139

Anna Margit (1913-1991)

Fej

Olaj, papír, 15x10,5 cm
Jelezve balra lent: Anna Margit
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft