Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Domanovszky Endre (1907-1974) Fekete székes csendélet
4

Domanovszky Endre (1907-1974)

Fekete székes csendélet

Olaj, farost, 87,5x61 cm
Jelezve jobbra lent: Domanovszky