4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Nádler István (1938-) Feketebács No. 11., 1987
25

Nádler István (1938-)

Feketebács No. 11., 1987

Olaj, vászon, 110 x 142 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 1987, Feketebács No. 11.
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

62

Nádler István (1938-)

Kompozíció, 1983

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft