8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Nádler István (1938-) Feketebács No. 5., 1997
97

Nádler István (1938-)

Feketebács No. 5., 1997

Olaj, vászon, 140 x 120 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 1997 Feketebács No. 5.
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

5

Nádler István (1938-)

Barna kompozíció, 1984

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
20

Nádler István (1938-)

No. 2., 1999

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
143

Nádler István (1938-)

Kompozíció

Kikiáltási ár: 750 000 Ft