Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Nádler István (1938-) Feketebács Nr.5., 1997
52

Nádler István (1938-)

Feketebács Nr.5., 1997

Olaj, vászon, 140x120 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 1997 Feketebács Nr. 5.