Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Nádler István (1938-) Feketebács Nr. 6., 1987
51

Nádler István (1938-)

Feketebács Nr. 6., 1987

Olaj, vászon, 140x110,5 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 1987 Feketebács No. 6.