55. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Feketekalapos hölgy, 1893
120

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Feketekalapos hölgy, 1893

Olaj, vászon, 37,5x45 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai 93
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft

171

Kövezők

Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft