71. Aukció
Dömötör Gizella 1894-1984 Fekvő akt
27

Dömötör Gizella 1894-1984

Fekvő akt

Akvarell, szén, ceruza, papír, 35 x 48 cm
Jelezve jobbra lent: M. Dömötör G.
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft