48. aukció
Koszta József (1861-1949) Fekvő akt, 1890
137

Koszta József (1861-1949)

Fekvő akt, 1890

Olaj, vászon, 121x201,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta 1890
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: •Koszta József gyűjteményes kiállítása. Tornyai János Múzeum és Közművelődési Központ, Hódmezővásárhely, 2014. április 1. – 2014. június 29. REPRODUKÁLVA: •Szinyei Merse Anna: Koszta József (1861-1949) él