68. Aukció
Vaszary János akt expresszionizmus
146

Fekvő akt, 1919 körül

Olaj, vászon, 100,5 x 132,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft