2. aukció
Patkó Károly Fekvő akt
139

Patkó Károly (1895-1941)

Fekvő akt, 1921

Olaj, karton, 31x41 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 1921
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

124

Patkó Károly (1895-1941)

Fürdés után, 1924

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft