7. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Fekvő akt, 1930
34

Márffy Ödön (1878-1959)

Fekvő akt, 1930

Olaj, vászon, 66x81 cm
Jelezve jobbra fent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

21

Márffy Ödön (1878-1959)

Anya gyermekével

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft