65. aukció (2020. december)
Szobotka Imre (1890-1961) Fekvő alak, 1912-1914 körül
130

Szobotka Imre (1890-1961)

Fekvő alak, 1912-1914 körül

Olaj, vászon, 38,5x45,5 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalon felirat: Szobotka Imréné
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft