54. aukció
Scheiber Hugó expresszionizmus
176

Scheiber Hugó (1873-1950)

Fekvő lány masnival, 1910-es évek eleje

Olaj, papírlemez, 71,7x101 cm
Jelezve jobbra középen: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:‣ Scheiber Hugó. Műgyűjtők Galériája, Budapest, 1991. katalógus: 12.

8

Scheiber Hugó (1873-1950)

Esős utca

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
29

Scheiber Hugó (1873-1950)

Páholyban

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
73

Scheiber Hugó (1873-1950)

Konflis

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
110

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kávézó hölgy

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
111

Scheiber Hugó (1873-1950)

Mezőn

Kikiáltási ár: 320 000 Ft
113

Scheiber Hugó (1873-1950)

Fák

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
159

Scheiber Hugó (1873-1950)

Folyópart

Kikiáltási ár: 420 000 Ft
175

Scheiber Hugó (1873-1950)

Nő profilból

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
203

Scheiber Hugó (1873-1950)

Férfiportré

Kikiáltási ár: 850 000 Ft