5. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Fekvő lány tavaszi dombon, 1925 körül
168

Rudnay Gyula (1878-1957)

Fekvő lány tavaszi dombon, 1925 körül

Olaj, vászon, 50x80 cm
Jelezve balra lent: Rudnay Gy
Kikiáltási ár: 750 000 Ft