13. aukció
Vaszary János akt expresszionizmus
150

Fekvő nő, 1919 körül

Olaj, vászon, 100x132 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft

31

Reggelizőasztal, 1918

Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
133

Tájkép

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
153

Hölgy feketében

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
167

Rózsák

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
187

Menyecske

Kikiáltási ár: 950 000 Ft