Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Fekvő női akt, 1990
21

Demény Miklós (1939-2010)

Fekvő női akt, 1990

Olaj, vászon, 90x70 cm
Jelezve jobbra fent: Demény M 990

A tétel megvásárolható.