11. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Feleségem és Zsuzsa, 1930
93

Szőnyi István (1894-1960)

Feleségem és Zsuzsa, 1930

Olaj, vászon, 110x100 cm
Jelezve balra lent: Szőnyi I. 1930
Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft

146

Szőnyi István (1894-1960)

Tavaszi táj, 1936

Kikiáltási ár: 190 000 Ft