65. aukció (2020. december)
Szabó, Joseph 1925-2010 Felindultság, 1986
33

Szabó, Joseph 1925-2010

Felindultság, 1986

Olaj, fa, 120x122 cm
Jelezve jobbra lent: J. Szabó
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft