1. aukció
Tscharner, Johann Wilhelm von (1886 - 1946) Felsőbánya látképe, 1910
11

Tscharner, Johann Wilhelm von (1886 - 1946)

Felsőbánya látképe, 1910

Olaj, vászon, 75,5x90 cm
Jelezve jobbra lent: W. Tscharner 1910
Kikiáltási ár: 550 000 Ft