25. aukció
Aba-Novák Vilmos tájkép, Felsőbánya
224

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Felsőbánya

Olaj, vászon, 59x40 cm
Jelezve balra lent: Aba-Novák
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft

18

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Három akt, 1919

Kikiáltási ár: 300 000 Ft