19. aukció
Patkó Károly Felsőbánya tájkép
133

Patkó Károly (1895-1941)

Felsőbányai részlet, 1925

Olaj, vászon, 80,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 1925
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft

31

Patkó Károly (1895-1941)

Ülő férfiakt, 1926

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
55

Patkó Károly (1895-1941)

Vénusz, 1923

Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
157

Patkó Károly (1895-1941)

Női portré, 1933

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft