58. aukció
Patkó Károly Felsőbánya
99

Patkó Károly (1895-1941)

Felsőbányai részlet, 1925

Olaj, vászon, 80,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 25
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

¦ Best of Mű-terem. Virág Judit Galéria, Budapest, 2008. katalógus: 48

115

Patkó Károly (1895-1941)

Pihenés, 1938

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
125

Patkó Károly (1895-1941)

Fürdőzők, 1926

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
153

Patkó Károly (1895-1941)

Erdőrészlet, 1924

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
157

Patkó Károly (1895-1941)

San Cosimato kolostor, 1931

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft