6. aukció
Patkó Károly Felsőbánya tájkép
48

Patkó Károly (1895-1941)

Felsőbányai részlet, 1925

Olaj, vászon, 80,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 1925
Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft

194

Patkó Károly (1895-1941)

San Vito, 1931

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft