72. Tavaszi aukció
Patkó Károly tájkép Nagybánya
116

Patkó Károly (1895-1941)

Felsőbányai táj, 1925

Olaj, vászon, 49,5 x 59,5 cm
Jelezve balra lent: Patkó
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft