27. aukció
Aba-Novák Vilmos tájkép, Felsőbánya
89

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Felsőbányai táj, 1925 körül

Olaj, vászon, 76x91,5 cm
Jelezve jobbra lent: Aba-Novák
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft

Reprodukálva: -Modern magyar festészet 1919-1964. (Szerk. Kieselbach Tamás) Kieselbach Galéria és Aukciósház, Budapest, 2004, 247. kép-Molnos Péter: Aba-Novák.Népszabadság könyvek, Budapest, 2006. 76. kép

123

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Ülő női akt, 1921

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
146

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Kápolna fák között

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
178

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Cirkusz

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft