71. Aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Felsőbányai utcarészlet
14

Nagy Oszkár (1883-1965)

Felsőbányai utcarészlet

Olaj, vászon, 60 x 69,5 cm
Jelezve balra fent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

149

Nagy Oszkár (1883-1965)

Csendélet gyümölcsökkel

Kikiáltási ár: 700 000 Ft