12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Keserü Ilona színek kortárs aukció
107

Keserü Ilona (1933-)

Felszálló hangzat, 2014

Olaj, vászon, 125 x 63 cm
Jelezve jobbra lent: IKI
Jelezve hátoldalon: Ilona Keserü Ilona, 2014
Jelezve vakrámán: IK. 2014. 1494 Felszálló hangzat o.v. Keserü Ilona 2014. o.v. 125 x 63
Kikiáltási ár: 13 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 25 000 000 Ft

7

Keserü Ilona (1933-)

Közelítés emléke, 2000

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
69

Keserü Ilona (1933-)

Akkord F, 1976

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft