54. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Felszámolt trén, 1914
85

Felszámolt trén, 1914

Olaj, vászon, 70,5x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky 1914
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

18

Pipázó

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
24

Csavargók

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
82

Hegedülő fiú

Kikiáltási ár: 700 000 Ft