59. aukció
Aba-Novák Vilmos tájkép
174

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Felvidéki táj, 1921

Olaj, papírlemez, 38x53 cm
Jelezve balra lent: Aba-Novák 21
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

129

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Pihenő aratók, 1934

Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft
149

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Táj viadukttal

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
150

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Trabucco

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
204

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Aktok tájban

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft