Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Fenyegetés, 1975-76 - eladó
14

Szabó, Joseph 1925-2010

Fenyegetés, 1975-76 - eladó

Olaj, fa, 26 x 19 cm
Jelezve jobbra lent: J. Szabó