60. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Férfi portré (Édouard Vuillard képmása), Párizs, 1893-1895 között
133

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Férfi portré (Édouard Vuillard képmása), Párizs, 1893-1895 között

Olaj, papírlemez, 66,5x48,5 cm
Jelezve balra lent: Rónai Jelezve jobbra fent: Rónai
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 25 000 000 Ft

Aukcionálva:

¦ Bizományi Áruház Vállalat 6. Nagyaukció, Budapest, 1970. december, katalógus: 428. (Szakállas férfi mellképe címmel)