6. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Férfiportré
106

Ferenczy Károly (1862-1917)

Férfiportré

Olaj, vászon, 55x44 cm
Jelezve jobbra fent: Ferenczy K.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

47

Ferenczy Károly (1862-1917)

Artisták, 1913

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft