29. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Festő és modellje, 1906-1907
86

Kernstok Károly (1873-1940)

Festő és modellje, 1906-1907

Olaj, vászon, 87,5x120 cm
Jelezve balra fent: Kernstok Károly
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft

PROVENIENCIA:-Az 1911-es Kernstok Károly retrospektív tárlaton Gerő Ödön és Gerő Béla szerepelt mint Kernstok képtulajdonosFELTEHETŐEN AZONOS:-Kernstok Károly: Festő és modellje:Gerő András, Budapest, 1948