69. Tavaszi Aukció
Mándy Laura (1904-1993) Festőnő
11

Mándy Laura (1904-1993)

Festőnő

Olaj, vászon, 78,5 x 70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mándy Laura
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft