67. Aukció
Aba-Novák Vilmos életkép
61

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Fésülködők, 1925

Olaj, vászon, 45,5 x 33,5 cm
Jelezve balra lent: 25 Aba-Novák, Hátoldalon felirat: 1925
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 10 000 000 Ft

Provenance:

¦ egykor Kenyeres Mihály tulajdonában

¦ Molnos Péter: Aba-Novák. Budapest, Népszabadság Könyvek, 2006, kat. 45