55. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Fiatal férfi portréja, 1905
47

Czóbel Béla (1883-1976)

Fiatal férfi portréja, 1905

Olaj, vászon, 94,5x84,5 cm
Jelezve balra fent: Czóbel Béla 1905 Jelezve hátoldalon: CZB
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:‣ Czóbel, egy francia magyar. Szerk.: Barki Gergely, Bodonyi Emőke, Ferenczy Múzeum,Szentendre, 2014. május 30. – augusztus 31. kiállítási katalógus: 33. oldal, 33. kép

125

Czóbel Béla (1883-1976)

Asztali csendélet

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
139

Czóbel Béla (1883-1976)

Hölgy vörös kalapban

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
204

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágok cserépben

Kikiáltási ár: 750 000 Ft