13. aukció
Tihanyi Lajos női portré
184

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Fiatal lány portréja, 1916

Olaj, vászon, 102x75 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi L. 1916
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft

Proveniencia: egykor Korda Sándor tulajdonában

Reprodukálva: • Robert Desnos, 1936. XV. • Majoros Valéria Vanília: Tihanyi Lajos, 2002. 25. kép

146

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Álló női akt, 1912

Kikiáltási ár: 400 000 Ft