6. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Fiatal nő arcképe (Lotz Ilona? Sándor Ilona?)
29

Lotz Károly (1833-1904)

Fiatal nő arcképe (Lotz Ilona? Sándor Ilona?)

Olaj, vászon, 64x32 cm
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

31

Lotz Károly (1833-1904)

Diadalmas Neptun, 1872

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft