8. aukció
Than Mór (1828-1899) Fiatal nő reneszánsz ruhában (Előkelő velencei hölgy), 1886
46

Than Mór (1828-1899)

Fiatal nő reneszánsz ruhában (Előkelő velencei hölgy), 1886

Olaj, vászon, 109,5x85,5 cm
Jelezve balra lent: Than Mór Firenze 1886
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

Említve: Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór. Disszertáció. 1944, 55. oldal.

51

Than Mór (1828-1899)

Fiume-i kikötő

Kikiáltási ár: 350 000 Ft