2. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Fiatal nő virágcsokorral, interieur-ben, 1898
91

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Fiatal nő virágcsokorral, interieur-ben, 1898

Pasztell, vászon, 63x79 cm
Jelezve balra lent: Rónai 98
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft

86

Ostende-i plage

Kikiáltási ár: 150 000 Ft