64. aukció
Johan Hugó (1890-1951) Firenze, 1921
138

Johan Hugó (1890-1951)

Firenze, 1921

Olaj, papírlemez, 68,5x43,5 cm
Jelezve középen lent: Firenze, Hugo Johan 921
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Feltehettően kiállítva ¦ Presumably exhibited :

¦ Nemzeti Szalon 39. csoportkiállítás katalógusa, Nemzeti Szalon, Budapest, 1924. szeptember, 68.tétel