48. aukció
Markó András (1824-1895) Firenze látképe, 1874
105

Markó András (1824-1895)

Firenze látképe, 1874

Olaj, vászon, 85,5x122,5 cm
Jelezve jobbra lent: And. Marko 1874.
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft