11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Fehér László (1953-) Fiú a tó parton, 1999
34

Fehér László (1953-)

Fiú a tóparton, 1999

Olaj, vászon, 180 x 250 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1999 I.07
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

39

Fehér László (1953-)

Zsidó temető, 2010

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft