5. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Fiúakt almával
53

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Fiúakt almával

Olaj, vászon, 115x34 cm
Jelezve hátul: Perlrott Csaba, Ende
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft